Tekutá hydroizolácia striech

MARITHAN

POPIS VÝROBKU: je nanášaná jednozložková ,tekutá , veľmi stála, elastická, za studená nanášaná a za studené sušená, na báze vody, polyuretánová membrána pre dlhodobú hydroizoláciu. Pri použití MARITHAN ® sa vytvorí hydrofóbna, 100% hydroizolácia, trvale elastická, bezšvová membrána bez spojov a možnosti presakovania, ktoré chránia staré a nové podklady efektívne a na dlhodobom základe a je založený na inovatívnej PUD -technológii spoločnosti MARIS POLYMERS.

SPOTREBA: 1 – 1,5 kg/m2 nanáša v dvoch až troch vrstvách.

POUŽITIE: Hydroizolácia striech, balkónov a terás, palúb, mokrých podkladov (pod dlaždice), hydroizolácia a ochrana betónových konštrukcií, sadrokartónu a cementových dosiek, ochranná izolácia polyuretánovej peny.

FAREBNOSŤ: bledo šedá

technický list Marithan

MARISEAL 250

POPIS VÝROBKU: je tekutá, vysoko stála, elastická, za studena použiteľná a za studena schnúca, jednozložková polyuretánová membrána, ktorá sa používa na dlhodobé vodotesnenie. Schne reakciou s podlahou a vlhkosťou vzduchu.

SPOTREBA: 1,5 – 2,5 kg/m2 sa nanáša v dvoch alebo troch vrstvách.

POUŽITIE: Hydropizolácia: striech , balkónv a terás, mokrých plôch (pod dlaždicami) v kúpeľňiach, kuchyniach, na balkónoch,kvetináčov a nádob pre rastliny, atď., ochrana polyuretánovej penovej izolácie, hydroizolácia a ochrana betónových konštrukcií ako mostoviek, tunelov, atď.

FAREBNOSŤ: biela, červená, šedá (skladom), ostatné odtiene po dohode a min. odbere požadovaného odtieňu 1000 kg

technický list Mariseal 250

MARISEAL 250 AQUA

POPIS VÝROBKU: je tekutá, vysoko stála, elastická, za studena použiteľná a za studena schnúca, jednozložková polyuretánová membrána na vodnej báze, ktorá sa používa na dlhodobú hydroizoláciu. Skladá sa z pružných polyuretánových živíc, na vodnej báze , bez prídavku nižších akrylových živíc a ďalších prísad.Pri použití vytvorí hydrofóbnu, 100% vodotesnú, bezšvíkovú, polyuretánovú membránu bez spojov alebo netesnosti , ktoré chránia účinne a dlhodobo staré a nové podklad a je založený na inovatívnej PUD-Technology ™ spoločnosti MARIS POLYMERS.

SPOTREBA: 1,4 – 2 kg/m2 nanášaná v dvoch alebo troch vrstvách.

POUŽITIE: Hydroizolácia striech, balkónov a terás, mokrých plôch (pod dlaždicami) v kúpeľňiach, kuchyniach, na balkónoch, atď. , ochrana polyuretánovej penovej izolácie, hydroizolácia kvetináčov a nádob pre rastliny, hydroizolácia a ochrana betónových konštrukcií ako mostoviek, tunelov, atď.

FAREBNOSŤ: biela, červená, šedá

technický list Mariseal 250 aqua