Dekoračný štrk

Bianco Carrara

frakcia skladom

12-16 22-30

Giallo Slena

frakcia skladom

12 – 16, 22 – 30

Thassos white

frakcia skladom

8 – 16, 16 – 32

Dekoračný kameň z bieleho kameňa sú obľúbenou dekoratívnou horninou bielej farby s prúžkami šedej, ktoré dodávajú krajinným projektom objem, hĺbku a zároveň sa vyznačujú trblietavým povrchom.

Thasso white kamienky sa zvyčajne používajú na kvetinových záhonoch.

Vápenec-Z bielo-šedý

frakcia skladom

8 – 16

Droba modrošedá

frakcia skladom

8 – 16

Granit červený

frakcia skladom

8 – 16, 16 – 22

Žiarivo sfarbený dekoratívny kameň. Vzrušujúca, ohnivá, čisto červená farba. Táto horúca farba zahreje každú záhradu a dobre kontrastuje s líniami zelenej trávy a upravenými okrajmi. Ideálne pre dekoratívne prvky, povrchovú úpravu kvetináčov a ako farebné pozadie pri položení medzi rastliny.

Granit šedý

frakcia skladom

8 – 16, 16 – 22

Všestranný dekoratívny kameň, šedé granitové štiepky sú nákladovo efektívnym spôsobom, ako dodať vonkajším priestorom štýl. Tento šedý granit potláča rast buriny a udržuje vlhkosť, vďaka čomu je vaša záhrada zdravá a ľahko sa udržuje. Záhradné kamene zo šedej žuly sú vhodné pre tradičný aj moderný štýl. Zvyšujú kontrast s vašimi schémami výsadby a pomáhajú udržiavať vaše hranice čisté a upravené. Tieto dekoračné kamene zo šedej žuly, odolné a odolné, sú ideálne pre cesty a chodníky. Neutrálna farba ponúka rôzne možnosti využitia.

Kvarcit-UA ružový

frakcia skladom

5 – 10, 16 – 32

Lávová drť

frakcia skladom

12 – 16, 25 – 40

Prírodná lávová hornina s odtieňmi červenej a šedej. Odolné horninové skaly vyzerajú skvele a majú fascinujúci efekt horenia. Odolajú najextrémnejším teplotám bez poškodenia alebo rozdrobenia, dodajte realistickosť alebo vytvorte hĺbku plynových protokolov vo svojich protokoloch.

Lávová drť dáva majiteľom domov a záhrad všestranný prírodný produkt. Lávová hornina je silná prísada do pôdy, vitalizujúca zložka substrátu, spoľahlivé filtračné médium a kreatívny dizajnový prvok. 

Mramor Marianna

frakcia skladom

8 – 16

Nero Ebano

frakcia skladom

12 – 16, 22 – 30

Hľadáte elegantný povrch pre svoju záhradu?

Kamienky Nero Ebano sú elegantným a všestranným návrhom na úpravu vašej záhrady a sú ideálne na okamžité pridanie efektu. Obzvlášť vhodné na podlahy a chodníky, dekorácie akvárií, váz a kvetinových debničiek. Sú k dispozícii v rôznych veľkostiach.

Rosa Corallo

frakcia skladom

12 – 16, 22 – 30

Kvalitné ozdobné kamene do záhrady vyrobené z prírodnej suroviny. Ideálne napríklad ako záhradná dekorácia alebo lemovanie kvetinových záhonov. Leštené ozdobné kamene: ako dekoračný štrk môžete použiť červené záhradné okruhliaky v interiéri aj exteriéri. Všestranný: Rosso Corallo dekoračný kameň je veľmi všestranný, napr. ako záhradné kamene na kvetinové záhony, dizajn jazierka, výzdoba hrobov, chodníky a oveľa viac.

Rosso Verona

frakcia skladom

12 – 16, 22 – 30

Hľadáte živý a originálny povrch pre svoju záhradu?

Dekoračný štrk Rosso Verona budú ideálne na originálne zdobenie podláh a chodníkov, váz, kvetináčov a zenových záhrad. Vo väčších veľkostiach sú vhodné na mulčovanie skalných záhrad, zdobenie kvetináčov a vytváranie umelých jazierok. K dispozícii sú rôzne veľkosti.

Rouge Royal

frakcia skladom

10 – 15, 15 – 25

Rouge Royal, kameň, ktorý dodáva vášmu gabionu kráľovský vzhľad. Košíky sa týmto kameňom ľahko plnia vkladaním zhora. Farby sa môžu čiastočne líšiť .

Serpentinit

frakcia skladom

8 – 16, 16 – 22

Vápenec-P hnedo-žltý

frakcia skladom

8 – 16