Hydrofóbne nátery

Priehľadné vrstvy, ktoré odpudzujú vodu.

Spevňujúce a ochranné.

Určené na napúšťanie kameňa, betónovej dlažby, mramoru, tehál, a pod.

MARISEAL 700

POPIS VÝROBKU: je transparentný, žltkastý, polotuhý, hlboko prenikajúci, jednozložkový polyuretánový tesnič, ktorý sa používa na tesnenie stien v suterénoch, kde je problém stúpajúcej vlhkosti, ktorá je spôsobená negatívnym tlakom . Na báze rozpúšťadiel. Vytvrdzuje sa reakciou vlhkosti z povrchu a ovzdušia.

SPOTREBA: 400 gr/m2 v troch vrstvách

POUŽITIE: je vysoko odolný tesnič proti stúpajúcej vlhkosti. Môže byť aplikovaný na maltu , cementový poter, sadrokartónové dosky, betónové alebo drevené steny na: stenách v suterénoch, stenách prízemia interiéru, atď.

Stabilizuje povrch a chráni omietku a farbu steny pred stúpajúcou vlhkosťou.

Môže byť použitý ako chemicky odolný ochranný film proti oleju, masti, vlhkosti, chemickými látkami, ktoré vytvárajú fľaky a škvrny.

FAREBNOSŤ: transparentný (priehľadný)

technický list Mariseal 700

MARISEAL 760

POPIS VÝROBKU: je transparentný, polotuhý, oteru odolný, lesklý, UV stabilný, (nežltnúci), jednozložkový polymetyl metakrylát – PMMA – tesnič, ktorý sa používa na ochranu a vytvrdzovanie betónových, kamenných a minerálnych povrchov na báze rozpúšťadiel Vytvrdzuje sa reakciou vlhkosti z povrchu a ovzdušia.

SPOTREBA: 150 – 200 gr/m2 na jednu vrstvu. Sú potrebné dve vrstvy – v závislosti od spôsobu aplikácie.

POUŽITIE: používa sa ako vysoko odolný hydroizolačný tesnič. Môže byť použitý na: razený betón, farebný betón, prírodné kamene, dekoratívne tehly, vápenec.

Dodáva povrchu efekt trvalého lesku. Zabráni prieniku vody a znehodnotenia UV- žiarením, vzdušnými nečistotami, smogom, priemyselnými výparmi, kyslým dažďom a stabilizuje povrch.

FAREBNOSŤ: transparentný (priehľadný)

technický list Mariseal 760

MARISEAL 770

POPIS VÝROBKU: je transparentný, polotuhý, oteru odolný, vysoko lesklý, UV stabilný (nežltnúci) jednozložkový alifaticky polyuretánový tesnič určený na ochranu a utesnenie kamenných a minerálnych povrchov. Na báze rozpúšťadla. Vytvrdzuje sa reakciou s povrchovou a vzdušnou vlhkosťou.

SPOTREBA: 250 – 300 gr/m2 pri jednej alebo dvoch vrstvách

POUŽITIE: MARISEALR 770 sa používa ako vysoko odolný hydroizolačný tesnič na: prírodný kameň, dekoratívne tehly, vápenec, farebný betón, drevo. Vytvára trvalý lesk, resp. mokrý efekt na povrchu. Zabráni prieniku vody a ochráni pred UV žiarením, vzdušnými nečistotami, odolný voči smogu, priemyselných výparov, kyslých dažďov a zároveň stabilizuje povrch.

FAREBNOSŤ: transparentný (priehľadný)

technický list Mariseal 770

MARISEAL 800

POPIS VÝROBKU: je transparentný, hlboko prenikajúci, nefarbiaci,nežltnúci, nevytvárajúci film – jednozložkový siloxán / silán – odpudzovač vody.

Používa sa ako vysoko efektívny a dlhotrvajúci vodu odpudzujúci náter a chloridová ochrana. Na báze rozpúšťadiel. Vytvrdzuje sa reakciou s vlhkosťou z povrchu podlahy a ovzdušia.

SPOTREBA: 200-250 gr/m2 pre každú vrstvu – aplikácia si vyžaduje po norenie – resp. vytvorenie mokrého efektu na povrchu, sú potrebné min. dve vrstvy.

POUŽITIE: používa ako vysoko efektívny odpudzovač vody na: prírodný kameň, mramor, dekoratívne tehly, vápenec, farebný betón. Zabráni prieniku vody a ochráni povrch pred UV žiarením a vzdušnými nečistotami. Je odolný voči smogu, priemyselným výparom, kyslým dažďom, chloridovým iónom, zároveň spevní povrch.

FAREBNOSŤ: transparentný (priehľadný)

technický list Mariseal 800

MARISEAL 800 PLUS

POPIS VÝROBKU: je transparentný, hlboko prenikajúci, nefarbiaci, nežltnúci, nevytvárajúci film – jednozložkový odpudzovač vody a oleja (olejofóbny).

Používa sa ako vysoko efektívny a dlhotrvajúci vodu odpudzujúci náter a chloridová ochrana. Na vodnej báze. Vytvrdzuje sa reakciou s vzdušnou a pozemnou vlhkosťou.

SPOTREBA: 200-250 gr/m2 pre každú vrstvu – aplikácia si vyžaduje ponorenie – resp. vytvorenie mokrého efektu na povrchu, sú potrebné min. dve vrstvy.

POUŽITIE: sa používa ako vysoko efektívny odpudzovač vody na: prírodný kameň, mramor, dekoratívne tehly, vápenec, farebný betón, keramické dlaždice, drevo, betónové kamene.

FAREBNOSŤ: transparentný ( priehľadný)

technický list Mariseal 800 plus