Priehľadné dodatočné izolácie terás alebo dlažby

MARITRANS FINISH

POPIS VÝROBKU: je saténovo – matný, transparentný, polopevný, jednozložkový, alifatický polyuretánový konečný náter, ktorý sa používa na zmatnenie

MARITRANS MD® polyuretánových náterov. Je UV stály, nežltnúci, oderu vzdorný, odolný voči chemikáliám a zásadám. Povrchu dodáva saténovo matný vzhľad.

SPOTREBA: 150-300 gr/m² v jednej vrstve.

POUŽITIE: Balkóny, terasy, strechy, sklo, sklo spevnené kovovým pletivom, steny zo sklených tehál, prírodné kamene, drevo.

FAREBNOSŤ: transparentný (priehľadný)

technický list Maritrans finish

MARITRANS MD

POPIS VÝROBKU: je transparentný, pevne elastický, jednozložkový, alifatický polyuretán s vysokým obsahom sušiny, na dlhodobú hydroizoláciu. Táto technológia je UV stabilná, odolná voči zmenám počasia, odolná voči kyselinám, aj po uplynutí dlhšej doby ostáva transparentná a pružná. MARITRANS MD®

ochraňuje a izoluje minerálne povrchy pred prienikom vody, pred mrazom, smogom a kyslým dažďom. MARITRANS MD® izoluje poškodené sklenené povrchy a ochraňuje sklenené úlomky v prípade rozbitia. MARITRANS MD® používa jedinečný systém curingu (spúšťanie vlhkosti) a na rozdiel od ostatných podobných systémov nereaguje s vlhkosťou (tvrdnutie vlhkosťou) a nevytvára bubliny.

SPOTREBA: 0,8 – 1,2 kg/m² v jednej alebo dvoch vrstvách (podľa spôsobu aplikácie)

POUŽITIE: Hydroizolácia balkónov a terás, sklenených povrchov , transparentných umelých povrchov, keramických povrchov, kopúl a ochrana dreva.

FAREBNOSŤ: transparentný/priehľadný