Hráte s myšlienkou na vylepšenie vášho domova pomocou exkluzívneho kamenného koberca? V tomto prípade ste našli ideálne miesto! Či už ide o obývaciu izbu, kúpeľňu alebo záhradu, s obrovskou škálou farieb TOPSK môžete svoju kreativitu plne rozvinúť. Vďaka špeciálne navrhnutým podlahovým systémom sa vaša podlaha stane hračkou. Takto sa stáva ľahký nákup kamenného koberca!

Kúpte si kamenný koberec pre použitie v interiéri alebo exteriéri

S naším kamenným kobercom si kúpite ideálnu podlahu pre váš domov. Zatiaľ čo interiérový kameň z epoxidovej živice je čoraz obľúbenejší, podlahy z polyuretánovej živice sú ideálne na vonkajšie použitie. Je to hlavne preto, že polyuretánová živica, na rozdiel od epoxidovej živice, je absolútne odolná proti UV žiareniu a pod slnečnými lúčmi nezožltne. Preto odporúčame používať polyuretánovú živicu, najmä na ľahké prírodné kamene.

Či už vo vnútri alebo zvonka, na našej webovej stránke si určite kúpite kvalitný produkt. Kamenný koberec TOPSK ponúka vynikajúcu alternatívu k tradičným podlahám. Štruktúra podlahy s otvorenými pórmi sľubuje príjemný masážny pocit a veľmi ľahko sa čistí. Materiál pohlcujúci zvuk vám umožňuje prejsť obytným priestorom bez problémov a je radosťou pre váš nočný spánok. Možné je aj položenie na vyhrievanú podlahu. Väčšina prírodných kameňov neprenáša iba teplo, ale tiež ich ukladá. Podlahy TOPSK sú navyše bezpečné. Ak mokré dlaždice predstavujú bezpečnostné riziko, nekĺzavý kamenný koberec zaisťuje bezproblémovú chôdzu.

Nákup kamenného koberca je veľmi trendy

O kamenný koberec majú záujem nielen odborníci, ale aj čoraz viac jednotlivcov. Je to z viacerých dôvodov.  Okrem toho sa koberec z prírodného kameňa veľmi ľahko čistí. Rovnako jednoduché ako dlaždice, stačí vysávať a umyť vodou.

S naším produktom si tiež kúpite podlahu vhodnú pre alergikov. Kombinácia horninovej a epoxidovej živice alebo polyuretánovej živice sa znižuje vírenie prachu.

Kúpte si ten pravý kamenný koberec na vonkajšie použitie

Vonkajšia podlaha čelí mnohým výzvam. Ťažkosti každodenného života by v žiadnom prípade nemali ovplyvniť koberec z prírodného kameňa. Preto pre vás TOPSK vyvinul kombináciu vysoko kvalitných produktov, ktoré vyhovujú potrebám vonkajších podláh. Najmä vonku je výber správneho komponentu rozhodujúci. Na vonkajšie použitie odporúčame použitie polyuretánovej živice. Polyuretánová podlaha je necitlivá na UV žiarenie, a preto si zachováva intenzívnu farbu.

Dokonca aj chladné dni drsnej zimy nie sú pre podlahy TOPSK problémom. Okrem odolnosti proti mrazu majú naše výrobky vysokú odolnosť proti poveternostným vplyvom. Ak je živica nainštalovaná vonku alebo v kúpeľni, odporúčame tiež použiť podlahovú vrstvu. To zaisťuje nepriepustnosť a ľahké čistenie.

Kúpte si kamenný koberec v mnohých variáciách

Nákup kamenného koberca znamená splnenie vašich individuálnych prianí. V našom obchode nájdete veľký výber produktov. Naše kamenné koberce zaručujú sofistikovaný a vysoko kvalitný vzhľad.