Kamenný koberec je dostupný v rôznych farbách. Vyberte si pre svoj interiér alebo exteriér farbu, ktorá vhodne zapadne do vášho dizajnu. 

kamenný koberec béžový

Kamenný koberec béžový

Kamenný koberec v béžovej farba je multifunkčný produkt – je dekoratívny aj funkčný. Môžete ho použiť na príjazdové cesty, okraje bazéna alebo do vstupných hál. Ale jeho potenciál má oveľa vyššie ambície. Umožňuje vám realizovať vaše nápady, tvorivosť a pretvoriť tak exteriér alebo interiér.

kamenný koberec biely

Kamenný koberec v bielej farbe – jednou z hlavných výhod kamenného koberca je jednoduchá inštalácia a nenáročná údržba. Kamenný koberec v bielej farbe dodá priestoru luxusný nádych.

kamenný koberec bordový

Kamenný koberec bordový

Zmes červenej a fialovej, bordová je sýty odtieň, ktorý sa často mylne považuje za gaštanový. Na rozdiel od gaštanovej farby má bordová nádych fialovej farby, zatiaľ čo gaštanová má viac hnedej. Burgundsko dostalo svoje meno podľa nápoja, ktorý sa môže pochváliť podobným odtieňom. Konkrétnejšie červené víno, ktoré pochádza z Francúzska.

kamenný koberec červený kardinál

Kamenný koberec červený kardinál

Často sa vtipne (ale naozaj dosť chybne) píše, že Eskimáci majú pre sneh 40 rôznych slov. Nemali by sme sa smiať. Na opísanie odtieňov červenej farby musíme mať najmenej 40 rôznych slov. Červený kardinál je nevšedná, ale pre dizajn nápaditá farba.

kamenný koberec červený kráľovský

Kamenný koberec kráľovská červená

Čistá hladká červená farba vytvára výrazný vzhľad. Vzrušujúca a ohnivá, presne to, čo vaša záhrada potrebuje. Dobre sa mieša so smaragdovou zelenou. Ideálne pre dekoratívne prvky, povrchovú úpravu a ako farebné pozadie pri položení medzi rastliny.

Táto horúca farba zahreje každú záhradu a dobre kontrastuje s líniami zelenej trávy a upravenými okrajmi.

kamenný koberec červený

Kamenný koberec červený

Kamenný koberec v červenej farbe je teplá farba, ktorá pripomína na železo bohatú hlinu. Je to veľmi univerzálna farba pre exteriér. Je to tiež praktický odtieň, ktorý je odolný, protišmykový a nenáročný na čistenie.

kamenný koberec čierny

Kamenný koberec čierny

Kamenný textúrovaný povrch s jemným leskom sa snúbi s maximom v realite a zároveň zachováva bezpečný a stabilný pocit pod nohami 

kamenný koberec flanel

Kamenný koberec flanel

Aby sme vyhoveli požiadavkám všetkých klientov, do ponuky sme zaradili aj kamenný koberec v nezvyčajných farbách. Ak chcete priestor odlíšiť, je práve táto farba určená vám. 

kamenný koberec harlekýn

Kamenný koberec harlekýn

Tento farebný odtieň je na prvý pohľad doplnený kameňmi odlišnej farby. 

kamenný koberec modrobiely

Kamenný koberec modrobiely

Kamenný koberec v kombinácii obľúbených farieb vytvára dramatický vzhľad. 

kamenný koberec modrý turquin

Kamenný koberec modrý turquin

Farebný koncept kombinuje obľúbené farby. Od čiernej, šedú až po čiernu. V tejto farebnej schéme nájdete minimalizmus aj odvahu. 

kamenný koberec mramor

Kamenný koberec mramor

Krásna a luxusná farba, ktorá sa žiada do výnimočného priestoru. Ak hľadáte kamenný koberec, ktorý upúta na prvý pohľad, je táto farba dobrou voľbou. 

kamenný koberec prírodný

Kamenný koberec prírodný

Existujú rôzne farby kamenného koberca. Ale nič sa nevyrovná prírodnej kráse. Kamenný koberec v prírodnej farbe je žiadaný a oceňovaný pre svoju jednoduchosť, ktorá sa prispôsobí akémukoľvek exteriéru aj interiéru. 

kamenný koberec ružový

Kamenný koberec ružový

Objavte krásu kamenného koberca práve týmto farebným odtieňom. Je vhodný do vonkajších priestorov, ale tiež do obchodných komplexov a rekreačných areálov.

kamenný koberec šedé uhlie

Kamenný koberec šedé uhlie

Hľadáte farbu, ktorá sa dobre kombinuje a zároveň má nápaditosť? Je to možno táto farebná variácia, ktorá si vás získa. 

Kamenný koberec šedý

Šedá je veľmi žiadaná v moderných interiéroch aj exteriéroch. Je to farba, ktorá zapadá do veľmi obľúbeného škandinávskeho dizajnu. Táto farba nestráca nič na svojej popularite ani s odstupom času. 

kamenný koberec zelený

Kamenný koberec zelený

Na prvý pohľad nápaditá farba. Zelená je symbolom prírody. Vyberte si farbu, ktorá žiari energiu. 

kamenný koberec žltý

Kamenný koberec žltý

Žltá je farba slnka. Je to farba plná energie a emócii. Je to farba, ktorá evokuje mladosť a elán. Povzbuďte priestor touto hravou farbou.