Už ste niekedy videli nehnuteľnosť, ktorá v rámci svojej terénnej úpravy použila dekoratívny štrk a mysleli ste si: „Páni! To je nádherné! To by som mal urobiť! “ Mal by si! Pridanie ozdobného štrku do úpravy terénu má veľa výhod. Spoločnosť TOP SK má pre vás najkrajší dekoračný štrk.

Prerobenie vašej záhrady môže byť drahé. Dekoratívny štrk je cenovo výhodná možnosť, ktorá dodáva vášmu objektu farbu a krásu. Tento štrk sa ľahko inštaluje – tak ľahko to v skutočnosti môžete urobiť sami a ušetriť peniaze na poplatkoch za prácu. Môže sa tiež použiť na chodníky a príjazdové cesty, ktoré ušetria náklady na betón a ľudskú energiu, pokiaľ sami nie ste dodávateľom betónu.

Dekoratívny štrk je nenáročný na údržbu. Podľa toho, kam ste štrk položili, ho môžete nechať pokojne, až na občasné posypanie, ktoré môžete robiť pri nízko nastavenom vyfukovači listov. Objednajte si ďalší štrk pre chodníky a príjazdové cesty, aby ste vyplnili nerovnosti, keď vzniknú. To je všetko. Dekoratívny štrk si vyžaduje veľmi malú údržbu.

Dekoratívny štrk tiež znižuje údržbu. Ak štrk položíte na vysoko kvalitnú krajinnú tkaninu, zabránite tomu, aby burina rástla.

Pri správnej inštalácii pomôže dekoračný štrk kontrolovať padajúcu dažďovú vodu. Tento štrk nasáva vodu a poskytuje prirodzený odtok, aby sa zabránilo hromadeniu vody v kalužiach, ako je to v prípade betónu. Ak máte vo svojom dvore problémy s odtokom, zvážte štrk. Ďalšou možnosťou je oporná

Dekoratívny štrk  má rôzne farby a štýly, aby vytvoril efekt, ktorý hľadáte. Pre dosiahnutie maximálneho efektu použite niekoľko farieb. Rozptýlite štrk po vašom dvore a získate jedinečný vzhľad, ktorý je nielen esteticky príjemný, ale aj funkčný.